EKSKLUSIIV! Vaata katkendit uuest lõbusast lavastusest «(T)öö klubis»

E-post prindi artikkel saada vihje loe ja lisa kommentaare

Tallinnas klubis Club Factory (Madara 22a) esietendub 2. oktoobril John Godberi komöödia «(T)öö klubis» (Bouncers). Vaata katkendit lavastusest ja kuula, mida räägivad ööklubidest peaosalised Tõnis Niinemets, Kait Kall, Karl-Andreas Kalmet ja Veiko Tubin!

«Kui kuus päeva nädalas pöörleb maakera töökalt ümber oma telje, siis reede õhtul peatub ta kummide vilinal ja sülitab meid välja hoopis ühe teise maailma pöörisesse. Pöörisesse, mis on täis värvilisi tulukesi ja mürgiseid aure, kus kõik tundub võimalik, kõik on erutav, siinsamas ja kohe, kus ise oled enesest parem ja inimesed endast ilusamad,» kirjutatakse etenduse tutvustuses.

«Samal ajal kui külastajad RMK (Reedeõhtuse Mõrvarliku Kiima) ajel sisemist looma vabastavad või maksale kütet lisavad, on meid jälgimas inimesed, kes nii vabalt ei võta. Mehed, kes kuulevad kõike ja näevad kõike ja hoolitsevad selle eest, et hommik ikka saabuks pärast seda pöörast ööd - need mehed on turvamehed,» seisab tutvustuses.

Lavastaja Sander Pukk, tõlkija Liis Aedmaa, kunstnik Annika Lindemann, helikujundus Indrek Kuuse, valguskujundus Kalle Karindi.

Mängivad Tõnis Niinemets (Von Krahli Teater), Kait Kall (Von Krahli Teater), Karl-Andreas Kalmet (Tallinna Linnateater) ja Veiko Tubin (Tallinna Linnateater). Produtsent Ivo Posti.

Etendused: 28.09 (eelesietendus); 02.10 (esietendus koos järgneva peoga - DJ Indrek Kuuse), 04.10. (etendusele järgneb pidu - DJ Indrek Kuuse), 05.10., 19.10., 20.10. ja 21.10. Etenduste algus kell 19.00. Uksed avatakse kell 18.

    Tagasi üles