Sinu brauser on natuke ajast maha jäänud. Et kõik töötaks, nagu vaja, palun uuenda enda brauserit.
Küpsised aitavad meil teenuseid edastada. Meie teenuseid kasutades nõustute sellega, et kasutame küpsiseid. ROHKEM INFOT >

Fotod: Kase tänava remont sai valmis

KOMMENTEERI PRINDI ARTIKKEL
Saada vihje

Täna avati pidulikult renoveeritud Kase tänav Maarjamäel.

Abilinnapea Kalle Klandorfi sõnul kujundati Kase tänav rekonstrueerimistööde käigus liiklejaile ohutumaks, mugavamaks ja kaasaegsemaks aedlinna piirkonda sobivaks tänavaks. «Liikluse rahustamiseks on Kase tänaval asfalteeritud künnised ja korrektselt märgistatud paralleelsed parkimiskohad sõidukitele. Liikluse muudavad turvalisemaks LED-tehnoloogial põhinev tänavavalgustus ning jalakäijate ülekäiguradadele paigaldatud spetsiaalvalgustus,» ütles Klandorf.

Pirita linnaosa vanema Tõnis Möldri sõnul on Kase tänava rekonstrueerimine olnud üks linnaosa prioriteet. «Kase tänava renoveerimine oli väga oluline, sest probleeme oli nii parkimise, sademevee äravoolu kui ka liiklusturvalisusega. Usun, et kõigil on hea meel, et tänavaruum on nüüd mugavam ja ohutum,» sõnas Mölder.

Tänava korrastamine on tema sõnul oluline ka seetõttu, et seal asub Sisekaitseakadeemia, mille Narva kolimise plaanist riik lõpuks loobus. Mölder oli Sisekaitseakadeemia kolimise plaani üks ägedamaid vastaseid.

Kase tänava rekonstrueerimisprojekti koostas Keskkonnaprojekt OÜ. Tööde lepinguline maksumus on ca 513 000 eurot. Ehitustööd tegi Verston Ehitus OÜ.

Tagasi üles