Sinu brauser on natuke ajast maha jäänud. Et kõik töötaks, nagu vaja, palun uuenda enda brauserit.
Küpsised aitavad meil teenuseid edastada. Meie teenuseid kasutades nõustute sellega, et kasutame küpsiseid. ROHKEM INFOT >

Laulu- ja tantsupeo ajal muutub ühissõidukite liiklus

2
KOMMENTEERI PRINDI ARTIKKEL
Saada vihje
Laulu- ja tantsupeo rongkäik. | FOTO: Peeter Langovits.

Järgmise nädala lõpus toimuva  XII noorte laulu- ja tantsupeost osavõtjate ja peokülaliste turvalisuse tagamiseks muudetakse rongkäigu ajaks Tallinnas liikluskorraldust ja ühissõidukite tavapärast marsruuti.

Tantsupeo ettevalmistamiseks suletakse liiklusele (välja arvatud ühissõidukid ja korraldajate erilubadega sõidukid) Juhkentali tänav 30. juunil kella 13–22 ja 1. juulil kella 11–22.

Staadioni tänav, Püssirohu tänav ja Võistluse tänav on suletud 28. juunil kella 7st kuni 1. juulil kella 23ni. Narva maantee Pirita tee ja Turba tee vahelisel lõigul on suletud 2. juulil kella 9.30–24.

Laulupeo ajaks suletakse liiklusele 2. juulil kella 8st kuni orienteeruvalt kella 14ni järgmised tänavad: Vabaduse väljak; Kaarli puiestee; Roosikrantsi tänav Kaarli puiesteest kuni Roosikrantsi 15 majani; Hariduse tänav; Tõnismäe tänav; Toompea tänav  Kaarli puiestee ja Falgi tee vahel; Wismari tänav Toompea tänava ja Toompuiestee tänava vahel; Toompuiestee Wismari tänava ja Toompuiestee täana vahel; Luise tänav Toompuiestee ja Koidu tänava vahel; Koidu tänav Luise tänava ja Endla tänava vahel; Endla tänav Suur-Ameerika tänava ja Tõnismäe tänava vahel; Pärnu maantee Liivalaia ja Suur-Ameerika tänava ristmiku ja Viru väljaku vahel;

Laulupeo läbiviimiseks sulgeda liiklusele 2. juulil kella 9.30st kuni orienteeruvalt kella 14ni järgmised tänavad: Viru väljak; Narva maantee Viru väljaku ja Pirita tee vahel; Pirita tee Narva maantee ja Vana-Pirita tee vahel; Vana-Pirita tee Pirita tee ja Lauluväljaku vahel; Estonia puiestee (välja arvatud ühistransport); Georg Otsa tänav; Gonsiori tänav Laikmaa tänava ja Pronksi tänava vahel (välja arvatud ühistransport); Laikmaa tänav Narva maantee ja Gonsiori tänava vahel; Maneeži tänav Narva maantee ja Gonsiori tänava vahel; Reimani tänav Narva maantee ja Gonsiori tänava vahel; Raua tänav Vesivärava tänava ja Gonsiori tänava vahel; Weizenbergi tänav; Narva maantee ja Raua tänava vahelised tänavad; Narva maantee ja Weizenbergi tänava vahelised tänavad.

Ühesuunaliseks muudetakse järgmised tänavad: Võistluse tänav suunaga Filtri teelt Püssirohu tänava poole ja Püssirohu tänav suunaga Võistluse tänavalt Juhkentali tänava poole alates 28. juunil kella 7st kuni 1. juulil kella 23ni; Joa tänav suunaga Kuristiku tänavalt Oru tänava poole alates 27. juunil kella 7st kuni 2. juulil kella 24ni ja Falgi tee muudetakse kahesuunaliseks alates 1. juuli kella 21st kuni 2. juuli kella 13ni.

Tagasi üles