Sinu brauser on natuke ajast maha jäänud. Et kõik töötaks, nagu vaja, palun uuenda enda brauserit.
Küpsised aitavad meil teenuseid edastada. Meie teenuseid kasutades nõustute sellega, et kasutame küpsiseid. ROHKEM INFOT >
Postimees 160 Juubeli puhul loe seda lugu tasuta!

Lähiajal pole liiklusolude paranemist loota

KOMMENTEERI PRINDI ARTIKKEL
Saada vihje

Septembris mõjutavad Tallinna liiklust nii suured tee-ehitused kui ka Eesti Euroopa Liidu Nõukogu eesistumine.

Kuigi eesistumine peaks eelkõige mõjutama Kultuurikatla piirkonda, on näiteks viimastel päevadel hommikuti liiklus Pirita teel vähemalt osaliselt seisnud just seetõttu, et seoses eesistumise delegatsioonide liikumisega on Kreutzwaldi tänav Narva maantee ja Kunderi tänava vahelisel lõigul olnud suletud.

Sel nädalal on eesistumisega seotud liiklusseisakuid oodata homme ja ülehomme. Seisakuid jagub ka järgmistesse nädalatesse ning enamjaolt satuvad need ikka kas hommikusele või õhtusele tipptunnile. Politsei on lubanud avaldada operatiivset infot liikluse sulgemise kohta nii oma veebilehel kui Twitteris.

Eesistumise ürituste ajal on Kultuurikatla ja linnahalli vahel asuvad parklad suletud. Linda Line’i sadamasse pääsemiseks ehitatakse jalakäijatele koridor ja sõidukid saavad sinna liikuda Kalasadama tänava kaudu. Mõne ürituse ajaks suletakse ka linnahalli juures olev Rumbi tänav. Sellest teavitab politsei iga kord eraldi.

Liiklust muudavad pingelisemaks ka Tallinnas kestvad teetööd. Kadriorus Vesivärava tänaval käib remont kuni oktoobri lõpuni. Oktoobris lõpevad tööd ka Kristiines Kiili ja Kuldnoka tänaval. Haabersti liiklussõlme rajamisel tehakse töid niikaua, kui ilmaolud lubavad, ehituse ametlik valmimistähtaeg on tuleva aasta sügisel.

Lisainfo teesulgemiste kohta

opinfo.tallinn.ee

www.politsei.ee

www.twitter.com/politsei

Tagasi üles