Talvine parkimiskorraldus Tallinna vanalinnas lükkub edasi

FOTO: Kuvatõmmis

Tallinna vanalinna talvise parkimiskorralduse algusaeg on edasi lükatud kuni 1. detsembrini.

Talvisele parkimiskorraldusele üleminekust teatatakse täiendavalt kõikvõimalike meediakanalite vahendusel. Ilmaprognooside kohaselt jätkuvad nullilähedaste temperatuuride ja olulise lumesajuta  sügisilmad kuni detsembri alguseni ja seetõttu lükkub talvine parkimiskorraldus vanalinnas kuni lumesadude saabumiseni edasi.

«Juhul kui ilmaprognoosid rohket lumesadu ja miinuskraade prognoosivad, edastame vanalinna parkimiskorralduse muudatuste kohta operatiivset informatsiooni Tallinna kodulehel ja Raepressi vahendusel kõikidele meediakanalitele,» ütles abilinnapea Kalle Klandorf.

Transpordiamet tuletab meelde, et kõikidel, keda puudutab Tallinna vanalinna parkimiskord ja operatiivne teavitamine, on võimalik tellida endale vastavasisuline SMS- või e-posti teavitus.

Vanalinna parkimiskorralduse teadete saamiseks SMSi ja e-posti teel tuleb toimida järgmiselt: Minna Tallinna iseteeninduskeskkonda aadressil: www.iseteenindus.tallinn.ee, siseneda süsteemi kas ID-kaardi, mobiil-ID või pangalingi kaudu; valida menüüst «Isikuandmed ja teavitused»; sisestada isikuandmed ja teavituste tellimiseks märgistada rida «Vanalinna parkimiskorralduse teated» linnukesega; vajutada «Salvesta» nuppu; oodata teavitusi. Teenus on tasuta. Teavituse tellimiseks ei pea olema Tallinna vanalinna elanik.

Suvine parkimiskord vanalinna elanikule tähendab seda, et ei ole vajalik sõiduki parkimine paaris ja paaritutel kuupäevadel piirkondade vahel, mis on elaniku jaoks mugavam.

Tagasi üles