Tallinnas kadunuks jäänud Soome ametiühingutegelast otsib ka Eesti politsei Täiendatud!

Tallinnas jäi kadunuks soomlane Ari Saarilammi.

FOTO: Kuvatõmmis Tero Niskaneni Facebooki lehelt.

Soome ametiühingutegelaste konverentsireisil jäi Tallinnas kadunuks Pori linnast pärit Ari Saarilammi, kelle kohta puuduvad alates laupäevast igasugused teated.

Soome kohalikus poliitikas ja ametiühingute liikumises tuntud Saarilammi saabus koos kolleegidega möödunud reedel, 24. novembril Tallinna, kuid ei osalenud siin järgmisel päeval toimunud konverentsil, kirjutab Ilta-Sanomat.

Soome kolleegid edastasid ka politsei- ja piirivalveametile kadunud mehe pildi ja kirjelduse, PPA ametnikud koguvad infot tema võimaliku asukoha kohta.

Ta ei saabunud ka laupäeval hotelli. Mehe pagas on siiani hotellis Euroopa.

Saarilammi pidi teisipäeval taas kodumaal tööl olema, kuid alates laupäevast pole temaga ühendust saadud. Sõbra kadumisest teatas täna Facebookis Tero Niskanen.

«Iga väiksemgi informatsioon Ari liikumisest Eestis on tähtis,» ütles Niskanen Ilta-Sanomatele.

Saarilammi ammune tuttav Sakari Aalto ütles, et mehe arvukas sõpruskond on mures, sest teda tuntakse kui täpset töötajat.

Tero Niskaneni sõnul on Saarilammi kadumise kohta tehtud Pori politseile avaldus. Sõbrad paluvad kõigil, kes teavad midagi Saarilammi liikumisest, teatada politseisse või kirjutada e-posti aadressil tero.niskanen@pori.fi.

Loe ka neid

Tagasi üles