Politsei otsib kohtusse ilmumata jätnud meest

Erik.

FOTO: Põhja prefektuur

Põhja prefektuuri kriminaalbüroo uurijad paluvad inimeste abi, et leida isikuvastase kuriteo toimepanemises süüdistav 46-aastane Erik. Mees ei ole seni kohtusse ilmunud.

Eeluurimisel kogutud info järgi tarbis Erik koos tuttavatega 2016. aasta juulis Tallinnas Kitsekülas asuvas korteris alkoholi. Selle käigus tekkinud konflikt eskaleerus füüsiliseks ning esitatud süüdistuse järgi peksid Erik ja 35-aastane Ingvar kannatanut, 35-aastast meest. Mõni aeg hiljem pidasid politseinikud Eriku ja Ingvari kinni. Ingvar võeti kohtu loal vahi alla, Erik viibis eeluurimise ajal vabaduses, teatas Põhja prefektuur.

«Nüüd peab Erik astuma kohtu ette, kuid mees on asunud oma asukohta varjama. Meile teadaolevalt võib ta viibida tuttavate juures Tallinnas või mujal Eestis,» ütles Põhja prefektuuri kriminaalbüroo talituse juht Roger Kumm.

Erik on tugeva ehaehitusega ja umbes 192 sentimeetrit pikk. Politsei palub kõigil, kellel on infot tema asukoha kohta, anda sellest teada Põhja prefektuuri kriminaalbüroo telefoninumbril 5883 6465.

    Loe ka neid

    Tagasi üles