Sinu brauser on natuke ajast maha jäänud. Et kõik töötaks, nagu vaja, palun uuenda enda brauserit.
Küpsised aitavad meil teenuseid edastada. Meie teenuseid kasutades nõustute sellega, et kasutame küpsiseid. ROHKEM INFOT >

Möödunud maipühad olid tänavakoristajatele töörohked

KOMMENTEERI PRINDI ARTIKKEL
Saada vihje
Tänavapuhastusmasin. | FOTO: Margus Ansu

Ajavahemikul 30. aprillist kuni 2. mai hommikuni kraabiti Tallinna tänavatelt kokku 279 tonni pühkmeid ning 21,6 tonni tühja taarat ja muud sodi, mida kevadvaimustuses kodanikud tänavatele maha viskavad ja mida olmejäätmeteks nimetatakse.

Tallinna kommunaalameti lepingupartneritest tänavapuhastusfirmad on pärast lume sulamist alanud kevadkoristuse käigus ajavahemikul 19. märtsist aprilli lõpuni kogunud tänavatelt 452 tonni olmejäätmeid, 4792 tonni pühkmeid ja tolmutõrjeks on kulunud 4 644 kuupmeetrit vett.
Märtsis ja aprillis olid ilmad väga heitlikud, esines päevi, mil miinuskraadid muutsid teed libedaks, mistõttu tuli liiklusõnnetuste ennetamiseks tänavatel samaaegselt koristustöödega ka libedusetõrjet teha.

Kevadkoristuse käigus kogutakse kokku talvine puistematerjal linna teedelt, tänavatelt, jalgrattateedelt, kõnniteedelt ja ühissõidukite peatuste ootealadelt ning koristatakse olmejäätmed teemaa haljasaladelt. Kevadkoristuse käigus pestakse puhtaks ka ühissõidukite peatustes paiknevad prügikastid ja pingid.

Tagasi üles