Sinu brauser on natuke ajast maha jäänud. Et kõik töötaks, nagu vaja, palun uuenda enda brauserit.
Küpsised aitavad meil teenuseid edastada. Meie teenuseid kasutades nõustute sellega, et kasutame küpsiseid. ROHKEM INFOT >

Fotod: veokist pudenesid tänavale metallkonstruktsioonid

KOMMENTEERI PRINDI ARTIKKEL
Saada vihje

Täna kella poole 11 paiku läks Tallinnas Paldiski maantee ja Tulika tänava ristmiku juures ümber veoauto Scania koorem.

Maha kukkunud metallkonstruktsioonid takistasid mitut sõidurida.

Liiklus Paldiski maanteel suunaga kesklinna poole on praeguseni häiritud.

Politsei- ja piirivalveameti korrakaitsepolitsei liiklusbüroo komissar Jaanus Tents ütles, et tänane juhtum on hoiatuseks nendele, kes alahindavad koorma kinnitamise olulisust. «Seadus on veose kinnitamise osas suhteliselt üldsõnaline ning ütleb vaid, et veos peab olema kinnitatud siis, kui selleks on vajadus. Väga tihti seda vajadust alahinnatakse ning kahjuks ei räägita juhtide ametikoolitustel põhjalikult veose õige ja kohase kinnitamise olulisusest,» sõnas ta.

«Liiga tihti kohtame eksiarvamust, et raske koorma hoiab paigal selle enda raskus. Tegelikult saab ka väga raske veos kokkupõrke või äkilise pöörde korral ülisuure hoo ning kehva või olematu kinnituse korral on ümberpaiskumine vältimatu. Täna juhtunud õnnetus lõppes õnneks ilma inimohvriteta ent kinnitamata koorem on igal juhul nii asulasisesel kui –välistel teedel liikudes äärmiselt tõsine ohuallikas,» lausus Tents.

Tagasi üles